אורגזמה כפי שכולנו יודעים הינו הרגע המתוק והנהדר שמגיע בעיצומה של פעילות מינית (בין אם אישית ובין אם זוגית) וזאת מחלק מתהליך פורקן מיני. האורגזמה הינה שאיפה אשר לה שואף כל יצור חי באשר הוא, בין אם מדובר בבני אדם ובין אם מדובר בבעלי חיים. תחושות הויאגרה אצל נשים שונה באופו ניכר מהאורגזמה הגברית, אך עם זאת בקרב כל אחת מהאוכלוסיות הללו ניתן לומר כי תחושות האורגזמה הינן דומות פחות יותר (דמיון בתחושה בין גבר לגבר או בין אשה לאשה).

מחקרים שונים בכל רחבי העולם בודקים את תחושות האורגזמה ואת ההשפעות הפסיכולוגיות והסוציולוגיות של האורגזמה על בני האדם. אין ספק כי רגעים ספורים אלו הינם מהרגעים הנחשקים ביותר אצל כל בני האדם. רוב רובם של האנשים מגדירים זאת כתחושת עונג עילאית המלווה בצמרמורות בכל הגוף. נשים בניגוד לגברים יכולות לחוות אורגזמות בהפרשי זמן קצרים ביותר, בעוד גברים לעומתם עקב הקושי בייצור זרעים יכולים לחוות אורגזמות בהפרשי זמן ארוכים יותר.

חלקנו מן הסתם מתקשים בהגעה לאורגזמה. חלק מאיתנו חווה אורגזמה אשר לא מביאה אותו לריגוש מיני ולעונג כפי שהיה יכול להרגיש במצב האופטימלי. כמובן שבעיות אלו נגזרות משורה ארוכה של סיבות כאלו ואחרות. חלקן קשורות לסיבות רפואיות או לגיל וחלקן לסיבות נפשיות ופסיכולוגיות. הבשורה המשמחת לכולנו היא כי גם אם יש לנו בעיות בהגעה לאורגזמה (אין-אונות) או שהאורגזמה כלל אינה מספקת אותנו (חלקנו זוכרים איך בגיל 18 שהיינו בשיאינו חווינו אורגזמה מהסרטים) בדרך קבע, יש לנו פתרון אולטימטיבי אשר מחד ישפר את חיי המין שלנו ואת חיי הזוגיות שלנו ומאידך ישמור על בריאותנו וידאג כי לא נחווה כל תופעת לוואי כזו או אחרת העלולה לסכן את בריאותנו.

חלק ימליצו לכם על כמוסות כגון ויאגרה על מנת להגיע לאורגזמה טובה. אנחנו בכל אופן ממליצים לכם בחום על ג'ל קמגרה בידיעה כי זו הכמוסה הטובה ביותר בשוק. היא הזולה ביותר, הבטוחה ביותר והמשפיעה ביותר. האורגזמה או הזיקפה שתחוו לאחר נטילת הכמוסה תשנה לכם את החיים מקצה לקצה ותבטיח לכם חיים ארוכים ובריאים.